زیر گاز رو خاموش کردی؟

زیر گاز رو خاموش کردی؟

زیر گاز رو خاموش کردی؟

شده تاحالا از خونه بیرون برید و شک کنید که زیر گاز رو خاموش کردی یا نه ؟ یا برید جایی دور از خونه و دائم به این فکر باشید که زیر گاز رو خاموش کردی یا نه ؟ حسِ خوبی نیست، کل روز فکر آدم درگیر میشه و نگران اینه که نکنه واقعا زیر گاز رو خاموش نکردم؟ اگر واقعا زیر گاز روشن مونده باشه، چه اتفاقی می افته؟

اجاق گاز، یکی از مهمترین وسیله ی هر خونه است، که شاید چندین بار در طول روز از آن استفاده کنیم. اجاق گاز، از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات و پیشرفت های زیادی بوده است. برای مثال : در روزگاران دور، افراد برای درست کردن غذا به هیزم و آتش نیاز داشتند اما امروز خیلی راحت و بدون نیاز به جمع کردن هیزم با زدن فندک خودِ گاز به شعله آتش دسترسی داریم، شعله ای که زیاد و کم بودن آن به راحتی قابل تنظیم است.

هرچه، علم بشر بیشتر می شود، بیشتر پیشرفت کرده و زندگی برایش راحت تر خواهد شد. چندین سال است که اجاق گاز ها، در پی پیشرفت تکنولوژی، دستخوش تغییرات زیادی شده و آشپزی را راحت کرده اند از این رو با شنیدن “اجاق گاز هوشمند” کنجکاو می شویم که اجاق گاز هوشمند چیست و چه کارایی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

زیر گاز رو خاموش کردی؟

اجاق گاز هوشمند چیست؟

اجاق گاز هوشمند به اجاق گازی گفته می شود که قابل برنامه ریزی بوده یا به وای فای یا بلوتوث متصل شده و از راه دور قابل مشاهده و کنترل می باشد. برای مثال تنظیم اتوماتیک روشن یا خاموش شدن یا کم و زیاد شدن شعله ها با استفاده از تنظیمات خود گاز و یا روشن و خاموش بودن شعله ها با استفاده از موبایل از راه دور از قابلیت های اجاق های هوشمند می باشد که البته در هر اجاقی این امکانات متفاوت می باشد.

در اجاق گاز هوشمند داتیس، شما با نصب اپلیکیشن مخصوص در تلفن همراه خود و انجام تنظمیات اولیه برنامه، می توانید در هر جایی که هستید، روشن یا خاموش بودن شعله های اجاق گاز را در موبایلتان مشاهده کنید.

تصور کنید، می خواهید به سر کار یا سفر بروید، مسافتی را طی کرده اید اما یک لحظه به شک می افتید که هنگام بیرون آمدن زیر گاز رو خاموش کردی؟ هر چه این شک بیشتر باشد استرس و نگرانی شما نیز بیشتر می شود تا جایی که اگر کسی در منزل نباشد مجبور می شوید مسافتی که طی کرده اید را بر گردید تا خاموش یا روشن بودن شعله اجاق گاز رو چک کنید.

با دیدن کدام صحنه خوشحال می شوید؟ روشن بودن یا خاموش بودن؟ اگر خدایی نکرده زیر گاز رو خاموش نکرده بودید قطعا به سرعت آن را خاموش می کنید و بعد از خاموش کردن شعله، نفس راحتی می کشید و خدارو شکر می کنید که برگشتید و اتفاق ناگواری نیافتاد.

اما اگر زیر شعله رو خاموش کرده بودید، با خودتان می گویید آخیش، یادم نرفته بود، ولی کلی از زمان عقب افتادم، دیر به سرکار یا مقصد برای سفر می رسم که خب البته، ترافیک بیشتر شده !!!

همچنین بخونید:اجاق گاز رومیزی و هر آنچه که باید از آن بدانیم

زیر گاز رو خاموش کردی؟ کارایی اجاق گاز هوشمند داتیس چیه؟

این روزها همه ما تلفن همراه داریم و خیلی کم پیش میاد که اون رو جایی جا بذاریم، چون همیشه توی دستمون یا کنارمونه. پس خیلی راحت میشه با گوشیمون که تفاوتی نمیکنه سیستم عامل اون اندروید یا ios  باشه، فقط با نصب و تنظیم یک اپلیکیشن، از روشن و خاموش بودن شعله های اجاق گاز با خبر بشیم.

اجاق گاز هوشمند داتیس مدل DG 585

شرکت داتیس، همیشه سعی کرده با توجه به شعار خود، پیشرو در استفاده از آخرین فناوری ها باشد.

اجاق گاز هوشمند DG 585 داتیس با قابلیت اتصال به wifi، این امکان را برای شما فراهم می کند که در هر کجا که هستید از روشن و خاموش بودن شعله های اجاق گازتون با خبر بشید.

تصورش را بکنید، دیگر نیازی نیست برای مطمئن شدن از وضعیت شعله ها کلی مسافت طی شده را به خانه یا محل کارتان برگردید، چون خیلی راحت می تونید این وضعیت رو با گوشیتون چک کنید.

راستی یه سوال :

الان که داری این متن رو میخونی، زیر گاز رو خاموش کردی؟

 

 

چگونه اجاق گاز هوشمند خود را به گوشی هوشمند متصل کنیم؟

 

 

#زیر_گاز_رو_خاموش_کردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *